Glutensiz Kuruyemiş Çeşitleri

Glutensiz kuruyemiş kategorisinden vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimat süresi siparişinizden sonraki 15-21 iş günüdür. Glutensiz kuruyemişler belirli periyorlarda kavrulduğu, kavrulma işlemi özenle gerçekleştiği ve sizlere en taze ürünleri göndermek için siparişleriniz en geç 15-21 iş günü arasında sizlere ulaştırılacaktır.

Çölyak rahasızlığı son zamanlarda sık sık duyduğumuz aslında bir gluten alerjisi diyebiliriz. Bu rahatsızlığa sahip olan kişilerin dikkat etmesi gereken ürünlerde gluten bulunup bulunamadığıdır. Marketlere baktığımızda da glutensiz ürünler raflarını görmekteyiz fakat bu raflarda glutensiz kuruyemişlere pek rastlamıyoruz. Bizde sizler için sitemiz üzerinde glutensiz çerezleri sunuyoruz.

Glutensiz kuruyemişleri rahatlıkla herkes tüketebilir. Tadı açsından diğer kuruyemişlerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Glutensiz leblebi, glutensiz fıstık, glutensiz antep fıstığı, glutensiz tuzlu badem, glutensiz mısır, glutensiz şekerli leblebi, glutensiz çekirdeki glutensiz kabak çekirdeği gibi

16 çeşit glutensiz kuruyemişi ürünü sitemizde bulabilirsiniz.
Çorum’un meşhur leblebisini glutensiz olarak alarak leblebi unu elde edebilir ve çeşitli kurabiyeler, leblebi helvası gibi tatlılar yapabilirsiniz.

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git